O nás


Milí hostia, 

Je nám veľmi luto ale musíme ukončit našu prevádzku Bamboo Ein na Einsteinovej Ulici a premiestníme na 6. Námestie SNP 30, bývaly obchodný dom Dunaj.

    Ďakujeme Vám veľmi pekne za vaše podpory v najhoršom čase, naozaj ste nám pridali veľa sily aby sme mohli otvoriť Bamboo Ein na Einsteinovej Ulici ale Covid nám nezdolal ale sme museli Ukončiť  tu Pobočku z strany majiteľa priestoru.  Budeme hľadať iný priestor v Petrzalke aby sme mohli opäť k dispozicii pre Vás.

Bamboo Tím !!!

Sme jednoducho Vietnamská kuchyňa. Snažíme sa Vám ponúkať čerstvé a zdravé jedlo s rýchlou a efektívnou obsluhou za priateľnú cenu. Naše jedlo je pikantné, ale nie veľmi, podávané so sezónnou zeleninou a čestvými bylinkami. Mäso nie je dominantná prísada. Jedlo má málo kalórii, ale pritom je sýte.

Naša kuchyňa je ovplyvnená Čínskou a Francúzkou, ako ich bývala kolónia a našimi vtedajšími obchodními partnermi Indiou a Portugalskom, ale aj našími susedmi Laos, Kambodža a Thajsko. Samozrejme naša kultúra a tradície pretrvali vo veľlkej miere a my sa Vám snažíme prinášať autentický zážitok, ktorý sa vyznačuje symbiózou chutí, vôní a farieb našej kuchyne. Tešíme sa na Vašu návševu vo všetkých prevádzkach Bamboo.

He Nguyen Dinh

Novinky

Neboli nájdené žiadne aktuality.


Menu

ALERGÉNY V POTRAVINÁCH: 1. Obilniny obsahujúce lepok t.j. pšenica, raž, jačmeň, ovos, špalda, kamut alebo ich hybridné odrody; 2. Kôrovce a výrobky z nich; 3. Vajcia a výrobky z nich; 4. Ryby a výrobky z nich; 5. Arašidy a výrobky z nich; 6. Sójové zrná a výrobky z nich; 7. Mlieko a výrobky z neho; 8. Orechy, ktorými sú mandle, lieskové orechy, vlašské orechy, kešu, pekanové orechy, para orechy, pistácie, makadamové a queenslandské orechy a výrobky z nich; 9. Zeler a výrobky z neho; 10. Horčica a výrobky z nej; 11. Sezamové semená a výrobky z nich; 12. Oxid siričitý a siričitany v koncentráciách vyšších ako 10 mg/kg alebo 10 mg/l; 13. Vlčí bôb a výrobky z neho; 14. Mäkkýše a výrobky z nich

Galéria

Chcete si urobiť rezerváciu? Zavolajte +421 948230918

NAPIŠTE NÁM


Máte nejaký dotaz? Neváhajte nás kontaktovať, sme tu pre Vás.